15 C
Tirana
17:07 15/04/2021
Etiketimet Pergjimet

Tag: pergjimet

Dalin përgjimet për mjekun Edvin Prifti/ Ju jeni ato të Files?”, doktori merr pagesën në dorë nga pacientët para operacionit

Detaje të reja kanë dalë nga përgjimet mbi mjekun Edvin Prifti, ku ky i fundit flet me një të afërm të kryesekretares së Gjykatës...

Arrestimi i gjyqtares Enkelejda Hoxha/Dalin përgjimet, si gjykatësja tentoi të lironte të dënuarin për trafik droge: A e kry ti me atë dhe shnet...

Pas arrestimit nga SPAK të gjyqtares Enkelejda Hoxha së bashku me 9 persona të tjerë, të cilët kishin në plan të lironin të dënuar...

“Ndrangheta”/Berisha: Ja çfarë e pret Ramën dhe Veliajn nga hetimet, do dalin përgjime të tjera

Ish-kryeministri Sali Berisha, teksa ka komentuar nisjen e hetimeve nga SPAK për përgjimet e Antimafias italiane, ka theksuar se Prokuroria e Posaçme do ta...

A po shtrihen hetimet edhe në Shqipëri pas përgjimeve? Ja si përgjigjet prokurori i antimafias

Hetimet për të akuzuarit si pjesë e Ndraghetës dhe që u përgjuan duke folur edhe për tenderat dhe leje për pallate në Shqipëri vazhdojnë...

Përgjimet e mafias/Artan Hoxha ironi ndaj Ramës: Inshallah s’të ka dëgjuar Ndrageta, se na mori në qafë…

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka ironizuar qëndrimin e e kryeministrit Edi Rama lidhur me përgjimet e Ndragheta-s. Përmes një postimi në Facebook, Hoxha thekson fjalën...

(FOTO) Një nga ”mafiozët” e përmendur në përgjimet e Ndraghetës, takoi Lulzim Bashën në Tiranë

Gazeta TemA ka siguruar një foto ku shihet se një nga ”mafiozët” e përmendur në përgjimet e Ndraghetës, ka zhvilluar një takim me Lulzim...

“Duan ti bëjnë nënën këtij vendi”/ Përgjimet për Ndragheta, Rama: Turp i opozitës, lexoni raportin e italianëve

Kryeministri Edi Rama ka folur për herë të parë këtë të martë pas përgjimeve të antimafias italiane për grupin e Ndrangheta-s. Rama është shprehur se...

Afera e përgjimeve, reagon biznesmeni Besnik Halili

Disa ditë më parë, Ora News botoi disa pjesë përgjimesh të realizuara nga Antimafia Italiane në kuadër të operacioneve të zhvilluara në Itali. Në...

Përgjimet e “Ndranghetas”/ SPAK kërkesë Italisë për informacion për shqiptarët: Do t’i krahasojmë me…

Prokuroria e Posaçme SPAK u dërgon kërkesë zyrtare homologëve në Itali dhe kërkon informacion për të gjithë personazhet nga Shqipëria, të cilët kanë dalë...

Përgjimet për “Ndrangheta”/ Taulant Balla zbulon lidhjet me Lulzim Bashën: Ata që përmenden me emër janë në presidencë, pyesni Lulzim Bashës

Kjo e hënë për PS ka nisur me një takim, mes kreu të kësaj partie Edi Rama me 12 drejtuesit politikë të qarqeve, ku...
- Advertisment -

Most Read