18 C
Tirana
15:53 03/03/2021
Etiketimet Policia

Tag: Policia

Tragjike! 56 vjeçari i jep fund jetës në mënyrë tragjike

Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme ku një 56 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i pestë...

Policia e Durrësit arreston dy persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar

Policia e Durrësit ka bërë me dije se janë vënë në pranga dy persona që ishin shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale. “Specialistët...

Nuk respektuan masat anti-covid/ Policia del me bllok në dorë dhe gjobit qytetarët

Shtimi i rasteve të reja me koronavirus dhe rritja e shifrave të personave që kanë ndërruar jetë ka shtuar edhe ashpërsimin e masave nga...

Policia e Vlorës vë në pranga tre persona, ja për çfarë akuzohen

Policia e Vlorës ka vënë në pranga 3 shtetas, të cilët akuzohen për vepra të ndryshime penale. Siç bëhet me dije nga policia, në pranga...

Kapet me erëza kontrabandë në Korçë, arrestohet 37-vjeçari nga Kamza

Policia ka arrestuar një 37-vjeçar, banues në Kamëz, pasi është kapur në aksin rrugor Korçë-Pogradec me një sasi të konsiderueshme me mallra të dyshuara...

Babai sherr me djalin, nxjerr thikën dhe e qëllon! Policia jep detaje për ngjarjen

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Tiranë, ku babai ka goditur me thikë djalin e tij. Lajmin e ka bërë me...

Dy të shpallur në kërkim arrestohen në Kukës, ja për çfarë akuzohen

Policia e Kukësit ka njoftuar se ka vënë në pranga me qëllim ekstradimi drejt Maqedonisë së Veriut një shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar,...

Shisnin kokainë në sasi të mëdha, detaje nga operacioni për prangosjen e dy personave në Tiranë

Policia e Tiranës ka përfunduar me sukses një operacion për kapjen e dy personave që merreshin me shpërndarje të lëndës narkotike të llojit kokainë...

Policia e Shtetit vazhdon ndëshkimet, gjobiten 997 qytetarë që nuk zbatuan masat anticovid

Policia e Shtetit ka bërë me dije se janë gjobitur 997 qytetarë që nuk zbatuan masat anticovid, gjatë 24 orëve të fundit. Po ashtu, blunë...

RENEA, FNSH dhe shumë forca të tjera policie në Lezhë, arrestojnë 30 vjeçarin

Policia e Lezhës ka bërë me dije se ditën e djeshme janë zhvilluar aksione të befasishme në disa ambiente për kapjen e personave në...
- Advertisment -

Most Read