15 C
Tirana
16:58 15/04/2021
Etiketimet Populli

Tag: populli

Përplasjet te FRD/ Meta nxjerrin videon e 2 marsit: Kur populli ka frikë nga qeveria, ka tirani

Pas incidentit të shënuar paraditen e kësaj të premteje te zyrat e Frymës së Re Demokratike, presdienti Ilir Meta ka reaguar në llogarinë e...

Berisha: Pas hebrenjve, shqiptarët populli që përjetoi më shumë gjenocide e krime monstruoze

Sot në të gjithë botën shënohet Dita e Kujtesës ose Dita e Përkujtimit të Holokaustit. 27 Janari përkujton miliona viktima të politikave të gjenocidit të...

Pse mbahet sekret se kush e solli vaksinën? Lubonja: Ky është stili i Edi Ramës, gënje e mashtro se ky popull kështu e do

Analisti Fatos Lubonja duke folur për sekretet e ardhjes së dozave të vaksinës antiCovid në Shqipëri, theksoi se kjo situatë duhet hetuar. Sipas tij, ndjeshmëria...

Kujt do t’ia këndoj trishtimin tim? Këtij populli pa Atdhe?

Kujt do t'ia këndoj trishtimin tim? Dëgjon njeri? Dëgjon ti? Ty të rriten taksat, dhe ti hesht! Ngrihen njerëz dhe reagojnë për padrejtësi cdo ditë,...

Sulmi terrorist në Nisë/Meta: E dënoj me forcë ngjarjen, solidarizohem me popullin francez

Presidenti Ilir Meta përmes një postimi në “Facebook” shkruan se dënon me forcë sulmin terrorist në Nisë të Francës. Meta thekson se ngjarja ishte e...

‘Sytë mu mbushën me lot’/Tritan Kalo rrëfen historinë prekëse dhe shpërthen ndaj politikanëve: Do të vijë shpejt dita që populli do…

Mjeku i njohur Tritan Kalo ka rrëfyer në rrjetet sociale një histori prekëse. Ai shkruan se u përball rastësisht me një grua, e cila...

Kabo për klasën politike: Kënaqeni mes vilave, jahteve dhe luksit, por ky popull s’ka për të duruar më!

Profesor Përparim Kabo i ka bërë një thirrje klasës politike se një ditë populli ka për ta rrëzuar, pasi edhe vuajtja e ka një...

Deputeti opozitar thirrje për revolucion: Rama nuk ikën me votë të lirë, të ngrihet populli!

Kur nuk janë mbushur as 24 orë nga dështimi i politikës për të gjetur konsensusin për Reformën Zgjedhore, deputeti i opozitës parlamentare, Lefter Maliqi...

Sipërmarrësit Braçes: Biznesi nuk është gjakpirësi i popullit

Shoqatat e biznesit, përmes një letre, i janë drejtuar zëvendëskryeministrit Erion Brace. Në letër, referuar deklaratave të Braçes, thuhet se ky i fundit i frynë...
- Advertisment -

Most Read