15 C
Tirana
17:03 15/04/2021
Etiketimet Ruçi

Tag: Ruçi

Deputeti opozitar zihet keq me Gramoz Ruçin për parkimin e makinës te Kuvendi (Debati mes tyre)

Deputeti i opozitës parlamentare, Adriatik Alimadhi, në fjalën e tij në seancën e sotme nuk ka zgjedhur të flasë për politikë apo për çështje...

‘Je ministri i fundit i komunizmit!’ / Plas në Parlament mes Gramoz Ruçit dhe deputetit demokrat

Seanca e sotme e Kuvendit është shoqëruar me debate të shumta, mes të cilëve edhe ajo mes deputetit të opozitës parlamentare, Korab Lita dhe...

Ndërpritet sërish seanca / Valteri përplaset me Sandër Lleshajn, Gramoz Ruçi e ‘kërcënon’

Ndërpritet për të dytën herë seanca plenare e Kuvendit, e cila duhet përmendur se sot nisi me debate të forta. Deputeti Halit Valteri nuk ka...

Yuri Kim bën bashkë Ramën, Metën, Bashën, Ruçin dhe Veliajn! Ja me ç’rast…

Të gjithë krerët e politikës shqiptarë janë bërë bashkë në rezidencën e Ambasadores së Shteteve të Bashkuara në Tiranë, Yuri Kim, me rastin e...

“Këtu drejtoj unë…” / Përplasje online mes Ruçit dhe Hajdarit, ja debati i plotë mes tyre

Përplasje në Komisionin e Ligjeve mes kryeparlamentarit, Gramoz Ruçi dhe deputetes së opozitës parlamentare, Rudina Hajdari, pasi kjo e fundit ka kërkuar fjalën. Në momentin...

Seanca plenare u vonua 1 orë, shkak mbledhja e PS / Revoltohet deputeti Valteri, Ruçi i jep të drejtë!

Fillimi i seancës së sotme plenare është shtyrë me 1 orë pasi Grupi Parlamentar i Partisë Socialiste zhvilloi një mbledhje për kreun e KLSH-së,...

Mbledhja e Këshillit Kombëtar për Integrim, flet Ruçi: Hapja e negociatave meritë e të dyja palëve

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi ka deklaruar në mbledhjen e Këshillit Kombëtar për Integrimin se Kuvendi i Shqipërisë nuk do të lejojë që Reforma...
- Advertisment -

Most Read