15 C
Tirana
16:30 15/04/2021
Etiketimet Sali Berisha

Tag: Sali Berisha

Kthesa e madhe e Berishës? Thirrje për të votuar PS! Çfarë po ndodh në kampin demokrat

Teksa na ndajnë 13 ditë nga zhvillimi i zgjedhjeve të 25 prillit, fushata elektorale nuk njeh ndalesa as në terren dhe as në rrjete...

Fatmir Mediu: Ja si mu ankua Berisha për Lulzim Bashën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu deklaroi se partia që ai drejton ka qenë gjithmonë e djathtë dhe asnjëherë nuk ka bërë kapërcime nga...

Gjirokastër/ Rama sulmon opozitën: Mos ia jepni shansin Lulit, se do kthehet Meta me Berishën

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar opozitën teksa ka theksuar se nëse shqiptarët votojnë Bashën, Meta dhe Berisha do të jenë një rrezik real për...

“E gjeta të përlotur në zyrë”/ Rrëfimi i Bamir Topit: Berisha njeri me kontribute, por me kalimin e kohës degradoi

Ish presidenti, Bamir Topi në një rrëfim mjaft interesant për jetën e tij politike dhe kujtimet ndër vite zbuloi një anë tjetër të liderave...

‘Presidentit i vjen fjala burg si bukë’/Rama paralajmëron Metën dhe Berishën: SPAK do të godasë

Edi Rama ka sulmuar presidentin Ilir Meta dhe ish-kryeministrin Sali Berisha. Sipas Ramës, ata të dy janë njerëzit kryesorë që duan të pengojnë dhe frenojnë...

“Basha është Gjino”/ Rama: Berisha është lideri real i PD-së

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se lideri real i Partisë Demokratike është Sali Berisha dhe jo Lulzim Basha. Sipas Ramës, vetëm Berisha mund ta largojë...

Ndarja nga jeta e Bashkim Finos, Berisha: Lutem që shpirti i Bashkimit të gjejë paqen e merituar

Për ndarjen nga jeta të Bashkim Finos, ka reaguar edhe ish-kryeministri Sali Berisha. Berisha shkruan se Fino ishte një prej figurave më të spikatura...

Erla Mëhilli “braktis” Doktorin pas 10 vitesh: Ja projekti im i ri

Zëdhënësja e ish-kryeministrit Sali Berisha, Erla Mëhilli, ka vendosur të 'braktisë' Doktorin pas më shumë se 10 vitesh. Ajo ka deklaruar se do të nisë...

Berisha: Fushata e Ramës si plakat e Marsit, e Bashës si vullkan

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka komentuar hapjen e fushatës elektorale të dy forcave politike më të mëdha në vend, të Partisë Socialiste dhe Partisë Demokratike. Duke...

Rama: Luli, kukull me kurdisje, në duart e Metës, Berishës dhe Monikës. Por unë s’do ta lë Shqipërinë në duart e tyre

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar sërish kryedemokratin Lulzim Basha duke theksuar se është një kukull në duart e Berishës, Metës dhe Monikës. Sipas tij,  me...
- Advertisment -

Most Read