15 C
Tirana
16:56 15/04/2021
Etiketimet Seksual

Tag: seksual

‘Më jepnin drogë dhe më kërcënonin me motrat’ / Flet 17-vjeçarja e përdhunuar nga 4 të rinj në Nikël

17-vjeçarja e përdhunuar nga katër të rinj në Fushë-Krujë ka treguar detaje tronditëse nga shfrytëzimi i saj, teksa ka thënë se 4 të rinjtë...

Tjetër skandal abuzimi me të mitur në Berat, 48-vjeçari ngacmon seksualisht vajzën 5-vjeçare

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Beratit, ku një 48-vjeçar ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur vetëm 5 vjeç. S.K,...

Ngacmoi seksualisht 4 mbesat e mitura, arrestohet 76-vjeçari shqiptar në Greqi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Selanik ku është arrestuar një shqiptar 76-vjeç  i akuzuar për ngacmim seksual ndaj 4 mbesave të tij. Mësohet...

Akuzohet për abuzim seksual me një gazetare, ish-Presidenti nën hetim: S’e mbaj mend ngjarjen!

Prokuroria e Parisit ka hapur hetim kundër ish-presidentit francez, Valeri Zhiskar Desten, 94 vjeç, nën akuzën për abuzim seksual të një gazetareje gjermane. Sipas prokurorisë,...

“E preka nga shalët e vogla, por nuk e futa brenda…”, zbardhen përgjimet e monstruoze të 72- vjeçarit nga Saranda që abuzoi me minorenen

Prokuroria e Sarandës e ka vënë të moshuarin nën këtë akuzë, pasi Tusha ka kryer marrëdhënie seksuale në kohë të ndryshme me një 17...

Flet e ëma e 9-vjeçares që mendohet se u abuzua seksualisht: 73-vjeçari nuk e ka prekur në vende intime!

Nëna e 9-vjeçares, e cila mendohet se është abuzuar seksualisht nga një 73-vjeçar që është fqinj i tyre, mohon kategorikisht se vajza është prekur...
- Advertisment -

Most Read