15 C
Tirana
15:52 15/04/2021
Etiketimet Sherri

Tag: sherri

(EMRI) Sherri me thika në Durrës/ Arrestohet në spital 27-vjeçari që u plagos afër zemrës, në kërkim autori

Policia e Durrësit ka arrestuar 2 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale si dhe ka shpallur në kërkim një tjetër. Në pranga është...

Durrës/ Plagoset me thikë 27 vjeçari, kapet autori i dyshuar. Ja si nisi konflikti

Një ngjarje e rëndë me pasojë plagosjen me thikë të një 27 vjeçari është shënuar pak më parë në qytetin e Durrësit. Sipas njoftimit të...

U kapën me grushte në Elbasan/Gjergj Luca dhe Luçiano Boçi bëjnë paqe, kandidati demokrat pranon ndjesën e biznesmenit

Disa ditë pas sherrit të bujshëm në qytetin e Elbasanit, biznesmeni Gjergj Luca dhe kandidati për deputet i Partisë Demokratike Luçiano Boçi duket se kanë...

Boçi tregon detaje për sherrin me Gjergj Lucën: Askush të mos derdh lot për të, përgjigjen do ta marrin flakë për flakë

Kandidati i Partisë Demokratike në zonën e Elbasanit, Luçiano Boçi ka treguar të tjera detaje nga sherri me biznesmenin Gjergj Luca të ndodhur një...

Sherri me Gjergj Lucën/Flet Luçiano Boçi: U afrua duke më ofenduar, më kërcënoi me jetë dhe u përplasëm fizikisht

Kandidati për deputeti i Partisë Demokratike për Qarkun e Elbasanit, Luçiano Boçi ka shpjeguar përplasjen fizike që ndodhi sot me biznesmenin Gjergj Luca. Sipas Boçit,...

Elbasan/Plas sherri mes të rinjve, një prej tyre në gjendje kritike për jetën

Një sherr mes disa të rinjve është regjistruar ditën e sotme në qendër të qytetit të Elbasanit. Një i ri është në gjendje kritike për...

Sherr me thika në Vlorë/Plagoset 42 vjeçari, u përlesh me autorin pas doli nga lokali

  Një 42-vjeçar është plagosur pas një sherri me thika të ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Sipas informacioneve të fundit, i plagosuri është përleshur...

Mos u afroni se do ju … robt/ Sherr masiv për Instagramin, vjen nga Greqia dhe…

Instagrami po kthehet në një mollë sherri për të rinjtë, që sapo shohin ndonjë reagim tek të afërmit e tyre, nuk tolerojnë dhe i...

Bëri sherr me gruan/48-vjeçari gjen mënyrën e ‘çmendur’ për të qetësuar nervat

Pasi kishte bërë sherr me gruan e tij, një italian ka zgjedhur një mënyrë krejt të pazakontë për të qetësuar nervat. 48 vjeçari ka ecur...

VIDEO-Plas sherri në parlament, kryeministrin e gjuajnë me mish derri

Një situatë kaotike u zhvillua në parlamentin e Tajvanit, ku deputetët e partisë opozitare Koumingtang filluan të hedhin mish të derrit, në kohën kur...
- Advertisment -

Most Read