15 C
Tirana
16:11 15/04/2021
Etiketimet Shifrat

Tag: shifrat

Koronavirusi në Shqipëri/S’kanë të ndalur viktimat, bilanc i frikshëm nga vdekjet dhe infektimet në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 21 viktima dhe 1031 të tjerë janë infektuar,...

Koronavirusi në Shqipëri/ S’kanë të ndalur vdekjet dhe infektimet në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 15 viktima dhe 1021 të tjerë janë infektuar,...

Koronavirusi në Shqipëri/Mbetet i lartë numri i viktimave dhe të infektuarve në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 15 viktima dhe 1039 të tjerë janë infektuar,...

Koronavirusi në Shqipëri/ Rritet numri i të vdekurve dhe të infektuarve nga Covidi, nga nesër fillon…

Numri i viktimave dhe të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë vijon të rritet. Kështu në 24 orët e fundit, kanë humbur jetën 15...

Koronavirusi në Shqipëri/ Rritet frikshëm numri i vdekjeve dhe shifrat e të infektuarve në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 15 viktima. Po përgjatë këtyre 24 orëve janë infektuar 1089...

Koronavirusi në Shqipëri/ Rritet frikshëm numri i të vdekurve dhe të infektuarve në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 11 viktima. Po përgjatë këtyre 24 orëve janë infektuar 901...

Shifrat/Akademia e Shkencave: Ky është numri real i të infektuarve nga koronavirusi në Shqipëri

Akademia e Shkencave përmes një reagimi publik ka konstatuar se numri real i të infektuarve në Shqipëri është 600 mijë persona. “Kështu, në provincën e...

Koronavirusi në Shqipëri/ Rriten shifrat e vdekjeve dhe të infektuarit në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 15 viktima. Ndërsa janë infektuar 787 të tjerë. Ndërkaq,...

Rriten sërish vdekjet nga Covidi në Shqipëri/ Ja sa kanë ndërruar jetë dhe sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Shifrat e vdekjeve nga koronavirusi në vendin tonë janë rritur sërish në mënyrë të frikshme. Pas një rënie të lehtë të ditëve të fundit, Ministria...

Bien shifrat e të vdekurve nga Covidi në Shqipëri/Vdesin 8 persona, infektohen 644 të tjerë në 24 orët e fundit

Shifrat e vdekjeve nga koronavirusi kanë pësuar ulje në 24 orët e fundit, ndryshe nga ditët e mëparshme. Kështu në 24 orët e fundit kanë...
- Advertisment -

Most Read