22 C
Tirana
16:31 28/02/2021
Etiketimet Shqipëri

Tag: Shqipëri

Covid-19/ Vendi ynë vijon të regjistrojë shifra të larta infektimesh, humbasin jetën 19 persona

Vendi ynë ka regjistruar në 24 orët e fundit 986 raste pozitive me Covid-19 nga 3,957 testime të kryera gjithsej. Fatkeqësisht, numri i viktimave vijon...

Koronavirusi në Shqipëri/ Bien infektimet, numri i viktimave mbetet i lartë

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 20 viktima dhe 916 të tjerë janë infektuar,...

Koronavirusi në Shqipëri/S’kanë të ndalur viktimat, bilanc i frikshëm nga vdekjet dhe infektimet në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 21 viktima dhe 1031 të tjerë janë infektuar,...

Koronavirusi në Shqipëri/Shënohet bilanc i zi në 24 orët e fundit, rriten frikshëm vdekjet dhe infektimet

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 19 viktima dhe 1021 të tjerë janë infektuar,...

Koronavirusi në Shqipëri/ S’kanë të ndalur vdekjet dhe infektimet në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 15 viktima dhe 1021 të tjerë janë infektuar,...

Trafik droge mes Italisë dhe Shqipërisë, arrestohen 37 italianë dhe shqiptarë

Policia Shtetit në Milano ka goditur dy banda të trafikut të drogës, duke arrestuar 37 persona, raporton corriere della calabria. Hetimi, i koordinuar nga Drejtoria...

Koronavirusi në Shqipëri/Mbetet i lartë numri i viktimave dhe të infektuarve në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 15 viktima dhe 1039 të tjerë janë infektuar,...

Covid-19/ Vendi ynë vijon të regjistrojë shifra të larta: 1,184 të infektuar dhe 13 viktima

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit, në vendin tonë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus 1,184 persona. Fatkeqësisht, kanë humbur jetën...

Koronavirusi në Shqipëri/Shënohen 17 viktima, rritet ndjeshëm numri i të infektuarve

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 17 viktima dhe 1153 të tjerë janë infektuar,...

Leje qëndrimi për të huajt pensionistë dhe ata që blejnë prona në Shqipëri

Një nga politikat e reja ekonomike që po tenton të përdorë Shqipëria, është ajo e afrimit të shtetasve të huaj për të jetuar në...
- Advertisment -

Most Read