14 C
Tirana
15:07 15/04/2021
Etiketimet Shqipëri

Tag: Shqipëri

Koronavirusi në Shqipëri/ Rriten viktimat, bien infektimet. Ky është bilanci i 24 orëve të fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 9 viktima dhe 264 raste të reja të...

(FOTO) Vaksinimi masiv/ Shqipëria në krye të barometrit global, Rama: Do ta fitojmë luftën!

Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë të hënë një grafik ku pasqyrohet numri i personave të vaksinuar, për 100 banorë 7 ditët e fundit...

Koronavirusi në Shqipëri/ Rriten viktimat dhe të infektuarit, ky është bilanci i zi në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 9 viktima dhe 349 raste të reja të...

COVID-19 në Shqipëri: 341 të infektuar dhe 9 viktima gjatë 24 orëve të fundit

Vendi ynë ka regjistruar në 24 orët e fundit 341 raste të reja pozitive me Covid-19 nga 3,007 testime të kryera gjithsej. Fatkeqësisht, betejën me...

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish/ Shënohen 6 viktima, bien infektimet në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 6 viktima dhe 336 raste të reja të...

A ka humbje jetësh nga vaksina në Shqipëri? Reagon Komiteti Ekspertëve dhe sqaron gjithçka

Komiteti i Ekspertëve për Vlerësimin e Efekteve të Padëshiruara Pasvaksinore i ngritur me urdhër të datës 08.01.2021 dhe i përbërë nga farmakologë, imunologë, infeksionistë,...

E shëmtuar/ PD tentoi të nxirrte të moshuarit nga shkolla teksa po vaksinoheshin(VIDEO)

Vendi ku po vaksinohen të moshuarit në Malësinë e Madhe u bë një ditë më parë arenë e një incidenti mes komisionerëve të PD...

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish/ Ky është bilanci i zi në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 6 viktima dhe 349 raste të reja të...

Koronavirusi në Shqipëri/ Shënohen 8 viktima, bien infektimet në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 8 viktima dhe 434 raste të reja të...

Anije shqiptare dhe amerikane manovra në brigjet e vendit tonë, ambasada e SHBA: Rritjen e koordinimit dhe ndërveprimit dypalësh

Dy anije patrullimi shqiptare të klasës Iliria (ALS Oriku dhe ALS Lissus) dhe anija amerikane USS Monterey kanë kryer manovra detare në brigjet e...
- Advertisment -

Most Read