15 C
Tirana
16:55 15/04/2021
Etiketimet Shqipëri

Tag: Shqipëri

Raporti i DASH: Mosndëshkimi në Shqipëri, problem serioz! Qeveria s’ka transparencë, vendi i zhytur në korrupsion

Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken paraqiti të martën raportin për të drejtat e njeriut në botë për vitin 2020, duke thënë se riafirmonte...

Koronavirusi në Shqipëri/ Bien shifrat e viktimave dhe të infektuarve, ky është bilanci i 24 orëve të fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 6 viktima. Ndërsa janë infektuar 285 të tjerë,...

COVID-19 në Shqipëri: 493 të infektuar dhe 6 viktima gjatë 24 orëve të fundit

Vendi ynë ka regjistruar në 24 orët e fundi 493 raste të reja pozitive me Covid-19 nga 2,993 testime të kryera gjithsej. Po ashtu, kanë...

Koronavirusi në Shqipëri/ Rritet numri i viktimave, bien infektimet në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 12 viktima. Ndërsa janë infektuar 425 të tjerë,...

(VIDEO) Sfida me Anglinë, Reja: Do të sulmojmë! Kumbulla është dëmtuar, Veseli dhe Broja…

Trajneri Edi dhe kapiteni i kombëtares Shqiptare të futbollit Etrit Berisha, kanë zhvilluar një konferencë me mediat përpara sifdës ndaj Anglisë e vlefshme për...

Koronavirusi në Shqipëri/ Dalin shifrat për 24 orët e fundit, bie numri i viktimave dhe të infektuarve

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 8 viktima. Ndërsa janë infektuar 449 të tjerë,...

Ilir Meta përkujton protestën e parë antikomuniste në Shqipëri: Mesazh i gjallë për rininë shqiptare, që sot po përballet me të keqen

Presidenti Ilir Meta ka kujtuar protestën e parë anti-komuniste në Shqipëri, atë të 26 marsit të vitit 1990 në qytetin e Kavajës. Përmes një postimi...

Koronavirusi në Shqipëri/ Dalin shifrat për 24 orët e fundit, 13 viktima dhe 472 raste të reja nga Covid-19

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 13 viktima. Ndërsa janë infektuar 472 të tjerë,...

Ndeshja me Anglinë në rrezik që të mos luhet, Policia nuk merr përsipër mbarëvajtjen e takimit! Kjo është arsyeja

Ndeshja e futbollit mes Shqipërisë dhe Anglisë duket se është në rrezik për të mos u zhvilluar. Për shkak të vendosjes së bizneseve dhe zgjerimit...

Koronavirusi në Shqipëri/Rritet numri i viktimave, bien infektimet në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 11 viktima. Ndërsa janë infektuar 303 të tjerë,...
- Advertisment -

Most Read