12 C
Tirana
18:54 15/04/2021
Etiketimet Sokol balla

Tag: sokol balla

Vrasjet në 21 janar, Sokol Balla rrëfen telefonatën me Bamir Topin dhe mesazhin për Ramën

Nga Sokol Balla  21 janari u duk ditë e trishtë, që në mëngjes. Dola diku rreth orës 9 e 30 minuta, nën një qiell gri,...

Sokol Balla baba për herë të tretë, zbulohet emri dhe gjinia e bebit

Sokol Balla është bërë baba për herë të tretë rreth një muaj më parë, por lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetëm...

(VIDEO+FOTO) Sokol Balla i kërkon Ramës shkarkimin e kryebashkiakut socialist

Gazetari dhe moderatori i njohur Sokol Balla ka reaguar ashpër pas publikimi të pamjeve të ditëlindjes të aktorit Bes Kallaku, ku të pranishëm ishin...

7 vite nga aksidenti tragjik i Sokol Olldashit/ E ëma: Të dua pafund Koli im, kudo qofsh! Atë pasdite kur të përcolla…

Sot shënohen 7 vite nga aksidenti tragjik që i mori jetën politikanit të njohur të Partisë Demokratike Sokol Olldashi. Në këtë 7-vjetor të ndarjes nga...

“Kam besuar gjithmonë tek drejtësia,” Sokol Balla hedh poshtë aludimet e mediave!

Me nisjen e sezonit televiziv, u përfol se Sokol Balla do të largohej nga “News24”. Vonesa në nisjen e trasmetimit të programit të tij,...

Ditë zie për Sokol Ballën, humbet njeriun e shtrenjtë!

Sokol Balla ka humbur ditën e sotme babain e tij. Për fat të keq, Lulzim Balla u nda nga jeta në moshën 73 vjeçare....

Rrugët e Tiranës të mbushura me gjyshër, Sokol Balla: Sa trishtim, brezat dje më të sjellshëm se sot!

Moderatori Sokol Balla ka komentuar daljen e pensionistëve ditën e sotme në kuadër të udhëzimeve ndaj Covid-19. Përmes një postimi në ‘Twitter’, ai shprehet se...
- Advertisment -

Most Read