15 C
Tirana
16:15 15/04/2021
Etiketimet Te infektuar

Tag: te infektuar

Kosova/ Shkon në 112 numri i të infektuarve me koronavirus

Ka shkuar në 112 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë. Ditën e sotme IKSHPK ka njoftuar për katër raste të reja me...

Covid-19/ Rreth 38 mijë të vdekur në gjithë botën

COVID-19 ka marrrë mijëra jetë njerëzish. Në të gjithë botën numërohen 37.820 të vdekur. Ndërsa të infektuar janë 768.228 persona. Numrat fakteqësisht rriten frikshëm...

Krijohet aplikacioni për koronavirusin, ja mënyra si do të funksionojë

Globi po përballet me  një pandemi dhe ende jemi në pritje të një vaksine kundër Covid 19. Ndërkaq dhe ekspertët e teknologjisë kanë dhënë...

51 të infektuar/ Frikë nga koronavirusi, vetë-karantinohen 73 persona në Gjirokastër

Ndonëse deri më tani në Gjirokastër nuk ka asnjë person të identifikuar me koronavirus qytetarët janë panikosur dhe kanë vendosur që të vetë-karantinohen. Mësohet se...

Çifti i bashkëshortëve preket nga koronavirusi, Bashkia e Roskovecit thirrje urgjente: Të vetëizolohen të gjithë banorët

Ditën e sotme u konfirmua rasti i 6-të me koronavirus në Fier. Mësohet se bëhet fjalë për bashkëshortin e 62-vjeçares, që është prekur më herët....

Trajtuan të sëmurë me koronavirus, rezultojnë pozitiv 2 pjesëtarë të personelit të spitalit “Shefqet Ndroqi”

Mes 42 personave të prekur tashmë nga koronavirusi në vendin tonë, janë dhe dy pjesëtarë të personelit mjekësor të spitalit “Shefqet Ndroqi”. Ministria e Shëndetësisë...

Zgjerohet rrethi i të dyshuarve me koronavirus, katër të izoluar në Tepelenë: 2 pozitivë në Divjakë

Zgjerohet rrethi i personave të dyshuar me koronavirus në vendin tonë. 2 persona në Divjakë kanë rezultuar pozitiv në testin e koronavirusit. Bëhet fjalë për...
- Advertisment -

Most Read