14 C
Tirana
15:15 15/04/2021
Etiketimet Te infektuar

Tag: te infektuar

Alarm në Maqedoninë e Veriut / 30 viktima dhe mbi 1 mijë raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit

Ministrja e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut bëri me dije se gjatë 24 orëve në vend janë realizuar 2,846 testime, prej të cilëve kanë...

Koronavirusi u merr jetën 10 qytetarëve në Shqipëri / Sërish numër i lartë të infektuarish në 24 orët e fundit

10 pacientë humbën jetën në 24 orët e fundit në Shqipëri nga koronavirusi. Sot janë kryer 2.174 testime, prej të cilave 397 janë testime janë...

Covid-19/ Më shumë se 60 milionë të infektuar në gjithë botën

Numri global i rasteve të konfirmuara të koronavirusit arriti 60 milionë të mërkurën, me ritmin e infeksioneve të reja që përshpejtohen dhe Shtetet e...

Rekord i zi viktimash nga Covid-19 në Greqi, 2311 të infektuar në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit, në Greqi janë regjistruar 108 vdekje si pasojë e Covid-19, duke bërë që numri total i viktimave në shtetin...

Covid-19 ‘hyn’ në burgun e Fushë – Krujës, nuk kursen të burgosur e as drejtues të lartë

Koronavirusi 'hyn' edhe në burgun e Fushë-Krujës, pasi mësohet se 6 persona nga administrata, drejtues dhe punonjës të këtij burgu janë infektuar me Covid-19. Pas...

Tjetër rekord i zi në vend / Mbi 700 të infektuar dhe 9 viktima në 24 orët e fundit nga Covid-19 në Shqipëri

Rritet frikshëm numri i të infektuarve me COVID-19 në vendin tonë, pasi në 24 orët e fundit janë regjistruar 711 raste të reja dhe...

351 të shëruar dhe 6 viktima në 24 orët e fundit/ Numër i frikshëm të infektuarish me COVID-19 në Shqipëri

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2,560 testime, 351 të shëruar, 694 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

Koronavirusi në Shqipëri/ Rekord të infektuarish, vdesin 8 pacientë në 24 orët e fundit

Koronavirusi vijon të marrë jetë njerëzish në vend teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 8 viktima dhe 563 raste të reja me...

Si asnjë ditë deri më sot / Shifra të frikshme në 24 orët e fundit, 8 të vdekur dhe qindra të prekur nga Koronavirusi...

Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit ka shënuar sërish rritje kurba e shifrave të koronavirusit, ku kanë rezultuar pozitivë 495...

Të infektuarit me koronavirus sot si asnjëherë më parë në Shqipëri, 6 viktima gjatë 24 orëve të fundit

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë regjistruar 489 raste të reja nga 1954 teste të kryera dhe 6 viktima...
- Advertisment -

Most Read