15 C
Tirana
17:12 15/04/2021
Etiketimet Thika

Tag: thika

Dy të rinj plagosen me thikë në Skrapar, transportohen me helikopter drejt Tiranës

2 të rinj janë plagosur nga një person në Skrapar. Policia ka bërë me dije se ka qenë shtetasi Xh.M, 33 vjeç, që ka...

Sherr me thika në Vlorë/Plagoset 42 vjeçari, u përlesh me autorin pas doli nga lokali

  Një 42-vjeçar është plagosur pas një sherri me thika të ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Sipas informacioneve të fundit, i plagosuri është përleshur...

Durrës, sherr me thika dhe mjete të forta/ 33-vjeçari përfundon në spital, arrestohen 3 persona

Policia e Durrësit ka arrestuar 5 persona pasi janë përshirë në një konflikt fizik me njëri tjetrin, ku janë përdorur edhe sende të forta...

(VIDEO) KUJDES pamje të rënda, i riu vritet brutalisht me shkopinj e thika

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kaminia, në Greqi ku një 29-vjeçar është goditur për vdekje me shkopinj dhe thika, ndërsa një 25-vjeçar...

Kosovarët zihen se kush parakalon i pari në autostradën Milot-Morinë, theren me thika

Policia e Kukësit ka bërë me dije se është vënë në pranga shtetasi I. R., 40 vjeç, banues në Podujevë, Kosovë. “Në autostradën Milot-Morinë, shtetasi...

Plas sherri në Gjirokastër/62-vjeçari shkon te biznesi bashkëfshatarit dhe i ngul thikën

Policia ka arrestuar një 63-vjeçar pasi akuzohet se ka plagosur me thikë një 55-vjeçar në Gjirokastër. Sipas njoftimit zyrtar të Policisë së Gjirokastrës, bëhet e...

Emigrantët marokenë dhe palestinezë përleshen me thika mes Tiranës/Plagoset 17-vjeçari, arrestohet autori

Dy emigrantë, njëri maroken dhe tjetri palestinez janë përleshur me thika në mes të Tiranës. Si pasojë e konfliktit me mjete të ftohta, është plagosur...

Sherr i frikshëm me thika mes një familjeje shqiptare dhe një rumune, tre të plagosur rëndë, mes tyre një i mitur

Një familje shqiptare është bërë pjesë e një sherri me një familje rumune në shtetin fqinj, Itali, ku si pasojë tre persona janë plagosur. Sipas...

Elbasan/ Sherr me thika në një lokal. Plagosen 4 persona, njëri prej tyre në gjendje të rëndë

Një sherr me pasojë plagosjen e katër personave ka ndodhur në qytetin e Elbasanit pak minuta më parë. Ngjarja ka ndodhur në një lokal të...

Ngjarje e rëndë, vritet i riu shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Kosovën mbrëmjen e djeshme. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Ferizaj, ku pas një përleshje me thika, ka...
- Advertisment -

Most Read