11 C
Tirana
07:18 19/04/2021
Etiketimet Tiranë

Tag: Tiranë

Tiranë/Rakipi në takim me banorët e njësisë 7: Fitorja po afron!

Kandidati për Qarkun e Tiranës, për Partinë Socialiste, Ornaldo Rakipi zhvilloi një takim në kryeqytet, me banorët e njësisë 7, ku u shpreh se...

E vendosi të 21-tën në Tiranë! Kodheli tregon bisedën me Ramën para listave: Mund të kem qenë e vetmja që…

Kandidatja e Partisë Socialiste për Tiranën Mimi Kodheli ka treguar prapaskenat se ajo u vendos në vendin e 21 në listën e kryeqytetit. Kodheli u...

Edi Rama: Ua them me shpirt, pushteti ka qenë gjithmonë në interesin tuaj jo timin

Gjatë një takimi elektoral në zonën e Ali Demit në Tiranë, theksoi se ai nuk ka menduar asnjëherë për pushtetin, por ka punuar vetëm...

(VIDEO) Rikonstruksioni i Xhamisë së Et’hem Beut drejt përfundimit, Rama: I kthehet shkëlqimi!

Kryeministri Edi Rama i shoqëruar edhe Ministrja e Kulturës Elva Margariti, ka inspektuar punimet që janë kryer për restaurimin e xhamisë së Et’hem Beut...

(EMRAT) Mbushën Tiranën me kokainë dhe canabis, kush janë dy të arrestuarit

Dy të rinj janë arrestuar këtë të martë në Tiranë, pasi akuzohen për shpërndarje droge. Klevi Muça 29 vjeç dhe Mariglen Sheshi 24 vjeç,...

Merr flakë një pallat në Tiranë, me urgjencë evakuohen banorët

Policia ka njoftuar se në garazhin e një pallati në Tiranë ka rënë zjarr, dhe po bëhet evakuimi i banorëve. Njoftimi i policisë: Rreth orës 07:30,...

Yuri Kim pret ushtarët amerikanë: Gati për stërvitjen më të madhe ushtarake në Ballkan

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim ka mirëpritur ushtarët amerikanë nga Garda Kombëtare e New Jersey të cilët mbërritën sot në...

Policia shemb murin dhe gjen një tjetër depo armësh në Tiranë, ishin në pronën e…

Mëngjesin e kësaj të shtune, në vijimi të operacionit të koduar “Kompleks” policia ka shembur një mur të ish-ndërmarrjes artistike “Migjeni”, në pronësi të...

Nga 24 deri në 52 vjeç, Policia e Tiranës sqaron pse arrestoi 6 persona

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 6 persona të moshave nga 24 deri në 52 vjeç, të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Njoftimi...

Basha futet në bizneset e kryeqytetit: Largimi i Ramës është detyra jonë

Kryedemokrati Lulzim Basha është takuar me qytetarë në rrugët e Tiranës si dhe ka vizituar shumë biznese në kryeqytet. Gjatë një ecje në Njësinë 10,...
- Advertisment -

Most Read