15 C
Tirana
16:25 15/04/2021
Etiketimet Vlore

Tag: vlore

Meta: Ndëshkoni kandidatët e LSI-së në Vlorë nëse nuk denoncojnë korrupsionin

Presidenti Ilir Meta iu ka bërë apel qytetarëve që të ndëshkojnë kandidatët në Vlorë nëse këto të fundit nuk denoncojnë korrupsionin. Kreu i shtetit është...

I kishte para borxh/ “Çmenden” dy të rinj në Vlorë, e pëson keq 27-vjeçari

Dy të rinj janë arrestuar në Vlorë, pasi akuzohen për veprat penale “Heqja e paligjshme e lirisë” dhe “Shtrëngimi me anë të kanosjes ose...

Vlorë/Rama: Meta tani e tutje do dekorojë parukieret dhe Ismail Qemalin   

Gjatë takimit elektoral në Vlorë, kryeministri Edi Rama ka ironizuar presidentin Meta teksa ka theksuar se tani atij i ka mbetur të dekorojë parukieret....

“Presidenti takohet me subjektet të OFL”/ Meta-Ramës: Spitali psikiatrik ka staf të devotshëm, do jem në Vlorë deri më 26 prill

Presidenti Ilir Meta në një prononcim për media i është përgjigjur akuzave të kryeministrit Edi Rama, i cili pak më parë tha se Presidenti...

Kriza e Rinasit/Meta i përgjigjet Ramës: Thirri mendjes, mos më bëj lojëra mua. Këtu nuk jemi në Amerikën latine

Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur kryeministrit Rama lidhur me akuzat e këtij të fundit se kreu i shtetit fshihet pas sabotimit të punës...

Meta rrezikon mandatin e Ramës në Vlorë

Nga Dritan Hila Ilir Meta nuk njihet si njeri hedonistik, nëse kjo nuk i shërben në politikë. Dhe as si shijues i rilindjes urbane të...

Sherr mes të rinjve në Vlorë, një i plagosur me thikë

Policia e Vlorës ka bërë me dije se është vënë në pranga një 17 vjeçar pasi ka plagosur me thikë një bashkëmoshatar. Blutë bëjnë me...

(EMRAT) Policia del për kontroll dhe kap mat 2 vlonjatët

Policia e Vlorës ka arrestuar në flagrancë shtetasin Sandri Sulaj 34 vjeç, banues në fshatin Armen, Vlorë, person me precedent të mëparshëm penal në...

Vlorë/ Digjet banesa, humb jetën 50 vjeçarja invalide (VIDEO)

Një banesë në Vlorë është përfshirë nga zjarri pasditen e sotme duke shkaktuar vdekjen e një 50 vjeçareje. Ngjarja ka ndodhur pranë ish-Tregut të Orizit....

(FOTO) Shkrumbohet autobusi në mes të rrugës, qytetarët në panik

Një autobus i linjës urbane të qytetit të Vlorës është përfshirë nga flakët këtë mbrëmje, duke shkaktuar panik tek pasagjerët. Mësohet se ngjarja ndodhi pranë...
- Advertisment -

Most Read