15 C
Tirana
16:38 15/04/2021
Etiketimet Vrasje

Tag: vrasje

E rëndë! Burri vret gruan në sy të djalit të mitur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brazil, ku një 51-vjeçar ka vrarë gruan e tij në sy të djalit 10-vjeçar. Pasi u thirr nga...

Tragjike! 35-vjeçari përdhunon dhe vret vajzën e mitur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi, ku një 35-vjeçar ka rrëmbyer, përdhunuar dhe vrarë një vajzë 9-vjeçare. Dyshohet se 35-vjeçari Pavel Surkov vrau...

Ngjarje e rëndë në Dibër, nusja masakron me thikë vjehrrën

Policia bën me dije se një krim i rëndë ka ndodhur në Maqellarë të Dibrës, ku nusja ka vrarë me thikë vjehrrën. Njoftimi i Policisë...

Ngjarje e rëndë! Vritet gazetari para derës së shtëpisë

Një gazetar u qëllua jashtë shtëpisë së tij në rrethinën jugore të Athinës, Alimos, të premten, raporton ekathimerini. Sipas raporteve paraprake, Giorgos Karaivaz, u qëllua...

Inskenimi, si u vranë babë e bir, gjurma e gishtit që hapi dosjet e vjetra në Elbasan

Prej vitit 2005, Elbasani është kthyer në një arenë ku zhvillohen ditë pas dite, luftëra të përgjakshme mes bandave. Shënjestrës së grupeve mafioze të...

Lala tregon lidhjen e Bardhok Pllanajt me fisin Rraja dhe dosjen “339”

Gazetarja Klodiana Lala ka treguar se Bardhok Pllanaj, i cili u ekzekutua në Shkodër, ishte një person i cili kishte lidhje të forta me...

Detaje të reja nga vrasja në Shkodër, kush është viktima i njohur si “Kumbari” dhe ngjarjet e bujshme

Rreth orës 21:10 të mbrëmjes së djeshme, në rrugën Shkodër-Koplik në fshatin Dobraç i Ri, i është bërë një atentat Bardhok Pllanajt, i cili...

Shkodër/ Vritet me armë zjarri një person në Dobraç të Shkodrës, policia rrethon zonën

Në lagjen Dobraç të Shkodrës është qëlluar për vdekje një person. Ai është identifikuar si Bardhok Pllani dhe është ekzekutuar teksa po lëvizte me makinë. Ndërkaq,...

(EMRI) Vrasja e Ridvan Ramazanit në Shkodër, arrestohet një nga autorët e shpallur në kërkim

Hydajet Mehmedaj i shpallur në kërkim për vrasjen e Ridvan Ramazanin më 28 nëntor të vitit të kaluar në Shkodër, është arrestuar këtë të...

Të shtënat në Los Anxhelos/ Nëna përqafoi djalin për ta mbrojtur, 9-vjeçari ndërroi jetë në krahët e nënës

Një nga katër personat e qëlluar për vdekje në një zyrë periferike të pasurive të patundshme në Los Anxhelos ishte një djalë 9-vjeçar i...
- Advertisment -

Most Read