16 C
Tirana
12:34 26/10/2020
Etiketimet Yjet

Tag: Yjet

Priten surpriza të këndshme. Horoskopi për ditën e sotme

Dashi Dita po shkon në drejtimin e duhur dhe priten surpriza të këndshme. Ju sot do të sqaroni disa çështje të lëna pezull me miqtë...

“Mos humbni mundësitë e favorshme që fati ka rezervuar për ju!” Parashikimi i yjeve për sot

Dashi Ju jeni përkëdhelur nga Marsi dhe Hëna të cilët kanë ndezur zemrën tuaj me shpresë. Do të jeni në një formë të shkëlqyeshme sot....

“Afër jush ka dhe nga ata persona që ju duan fshehurazi!” Çfarë thonë yjet për ju

Dashi Ju do të përballeni me një situatë komplekse në fushën profesionale. Aftësia juaj dhe besimi që keni do t’ju garantojnë sukses të plotë. Në...

“Mos u jepni shumë rëndësi sëmundjeve të vogla!” Parashikimi i yjeve për sot

Dashi Kalimi i Hënës në Akrep vazhdon dhe është  gati për të ngritur gjendjen tuaj  shpirtërore dhe për të lehtësuar zgjidhjen e disa problemeve. Sidoqoftë,...

Ditë e shkëlqyer për dashurinë, çfarë parashikojnë yjet për sot

Dashi Mund të merrni frymë lehtësimi dhe të shërohen me një qetësi të madhe. Në frontin e biznesit, përpiquni të jeni të kujdesshëm. Demi Dashuria sot dhe...

Nervozizëm në dashuri, çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Ky është horoskopi për ditën e enjte 15 tetor 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për...

“Do të keni mundësi të cilat nuk duhen humbur!” Parashikimi i yjeve për sot

Dashi Disa prej jush do të jenë të pajisur me një frymë inciative, krijuese dhe guximi. Ju do të gjeni veten në disa situata vërtet...

Horoskopi/E diel, 11 tetor 2020. Ja çfarë parashikojnë sot yjet për ju

Dashi Mundohuni që të relaksoheni dhe mos u shqetësoni shumë për ndjenjat, keni nevojë për të rikuperuar energjitë. Në punë, ka disa projekte të cilat...

Merrni pak kohë për veten tuaj, mësoni shenjat më me fat! Horoskopi për sot

Dashi Yjet u japin një nxitje projekteve tuaja, duke i ngarkuar ato me energji të reja. Ndoshta, është e përshtatshme t’i jepni mjedisit ku keni...

“Heshtni dhe vëzhgoni se çfarë ndodh!” Parashikimi i yjeve për sot

Dashi Mos u mahnitni nga paraqitja, veçanërisht nëse ka biznes dhe para.  Para se të pranoni një ftesë përpiquni të kuptoni nëse personi që ju...
- Advertisment -

Most Read

(VIDEO) Kaloi me samafor të kuq, veprimi fatal që çoi në pranga 31 vjeçarin në Tiranë

Një 31-vjeçar në Tiranë është arrestuar pasi ka tentuar të korruptojë një punonjës të policisë rrugore. G.T është ndaluar nga policia pasi ka vijuar të...

Dojna Mema flet për herë të parë për shkëputjen nga Top Channel

Dojna Mema ka konfirmuar kohë më parë largimin nga Top Channel dhe mbylljen e programit të saj. Moderatorja nuk kishte dhënë asnjë detaj rreth...

(FOTO) Ja kush është 50-vjeçari që u ekzekutua në Fier me plumb në kokë

Ahmet Toska, u ekzekutua rreth orës 6 të mëngjesit të sotëm në lagjen “Sheq i Madh” të qytetit të Fierit. Deri më tani nuk ka...

5 muaj larg prej pandemisë, Maluma përlotet teksa takon njeriun më të shtrenjtë

Maluma ka takuar ditën e djeshme një nga personat më të rëndësishëm të jetës së tij, mamanë. Për shkak të pandemisë dhe angazhimeve, këngëtari...