Tea vë në pah linjat trupore, fansat e akuzojnë për ‘photoshop”: Të shohim çdo ditë…

86

Tea Trifoni është një nga vajzat më të komentuara në showbizzin shqiptar. Ajo u bë e njohur nga emisioni “Për’puthen”, në të cilin u bë “çift” me Andin por në të vërtetë ajo ishte e lidhur me një tjetër ish konkurrent të emisionit me të cilin i ka dhënë gjithashtu fund romancës.

Trifoni është mjaft aktive në rrjete sociale dhe ndan shpesh momente nga përditshmëria e saj, ndërkohë që së fundi ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet e kuruar deri në detaje dhe me linja joshëse trupore, ndryshe nga më parë.

Kanë qenë fansat ata që e kanë akuzuar Tean për përdorim të “Photoshop” pasi ajo nuk është shfaqur siç është në jetën e përditshme.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.