Vetëm pak pasi u konfirmua lidhja, ndahen Ana dhe Arsimi?

78

Pasi u zbulua lidhja e tyre e fshehtë, Ana Lleshi dhe Arsim Abduli kanë qenë një nga dyshet më të diskutuara në mediat rozë. Ana tregoi se ka një marrëdhënie shumë të mirë edhe me djalin e Arsimit, pasi ndau në rrjete sociale një video të tij. Ajo ndau në InstaStory një video-mesazh të të voglit, i cili i thotë se e do shumë. Mirëpo së fundmi duket se gjërat mes tyre nuk po shkojnë siç duhet. Ana ka bërë sot një deklaratë që i ka habitur të gjithë. “A ndjen dashuri për ndonjë?”, e ka pyetur një nga ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diana Lleshi (@_callmebeba_)


“Të jem e sinqertë, nuk e di, ndoshta ose po…jam pak konfuze dhe besoj kam të drejtë”, i është përgjigjur Ana.Ndërkohë edhe Arsimi ka bërë një deklaratë që shumë e kanë përkthyer si një thumb kundrejt Anës. Ai ka ndarë një foto nga çmimet “Oscars” dhe përkrah ka shkruar: “Unë personalisht ju prezantoj këtë çmim dhe ju të gjithë keni diçka të përbashkët, emri juaj fillon me A (njerëz të rremë)”.