(VIDEO) “Jam larë në lumin Shkumbin”/ Ja arsyeja e çuditshme pse Hajdari zgjodhi Elbasanin

1291

Deputetja Rudina Hajdari pas shumë kohësh në mendime të thella, këtë të enjte doli në ballkon dhe pasi u mbush me frymë, “plasi bombën”

“Kam zgjedhur Elbasanin për të kandiduar për deputete në zgjedhjet e 25 prillit.” –u shpreh ndër të tjera por…dhe duket se e gjithë kjo pauzë mediatike e saj, ja ka vlejtur, e dini pse?

Zonja Hajdari ka zgjedhur të përfaqësojë Elbasanin në parlament (gjithmonë nëse do zgjidhet), SEPSE AJO ËSHTË RRITUR DUKE U LARË NË LUMIN SHKUMBIN DHE KA PIRË UJË NGA BURIMET E PASTRA.

Dy arsye shumë të forta këto sipas saj, por që komentuesit duket se nuk janë shumë dakort.

Ja çfarë shkruajnë disa prej tyre: