(VIDEO) Moderatorja shqiptare ‘lë nam’ më emision/ Filmohet pa të brendshme, i duket edhe…

25039

Moderatorja shqiptare Lei Kraja ka qenë e ftuar në një nga puntatat e para të ‘Shiko Kush Luan’, ku është shfaqur mjaft e kuruar dhe provokuese me paraqitjen e saj. Ajo është komentuar shpesh për pozat dhe veshjet ekstravagante, ndërkohë që gjatë xhirimeve në emision kamerat kanë nxjerrë ‘zbuluar’ moderatoren shqiptare.

Teksa ka qenë duke zhvilluar një prej sfidave të formatit, Lei është detyruar të lëvizë gjymtyrët e këmbëve dhe nga pamjet e filmuara me aq sa dallohet nga video, ajo nuk ka veshur të brendshme, madje organi gjenital mund t’i dallohet lehtësisht.

 

Megjithatë ajo ka vijuar pa drojë lojën dhe pa asnjë lloj problemi, sikur asgjë të mos kishte ndodhur pavarësisht se i është zbuluar pjesa intime e trupit. /Descript.al/