Video për të mos u humbur/ Nuk përmbahet Spiropali, shkon në Kamëz dhe kujton ‘rininë’

2325

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka treguar aftësitë e saj në kërcim, gjatë një takimi elektoral në zonën e Kamzës në një nga qendrat e kërcimit.

Video është publikuar nga vetë ministrja e qeverisë Rama, në rrjetin social FB, teksa ka kërcyer bashkë me instruktorin e akademisë nën tingujt këngës “Rhythem of the Night”, të grupit  “Corona”.

Veç politikës, Spiropali ka treguar se nuk mbetet prapa edhe në kërcim teksa ka sfiduar instruktorin.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.
Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.