(VIDEO) Stafi i medias harron “live”-in hapur/ Rama e Manastirliu: Ishim live?

534

Ditën e sotme Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu kanë ndjekur nga afër procesin e vaksinimit anti-covid tek presonalitete mbi 80 vjeç.

Ashtu siç është bërë zakon tashmë, këto aktivitete transmetimet Live në rrjete sociale.

Pasi i ka përshëndetur personat e pranishëm të ambientet e vaksinimit, Rama dhe Manastirliu bashkë me stafin e medias janë larguar por tarnsmetimi Live ka vijuar i pandërperë, teksa Rama dhe Manstirliu dëgjohen të pyesin me habi personin që filmonte:

Pse, ishim live? Ë?

Transmetimi është ndërprerë në momentin që Rama e Manastirliu kanë hyrë në ashensor.

 

©Copyright Descript.al
Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.
Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.