(VIDEO) Ulërima dhe britma në studio, vajza e biznesmenit Delijorgji ‘lë nam’ në emision

345

Vajza e biznesmenit shqiptar, Mihal Delijorgji merr shpesh vëmendjen e mediave rozë pr deklaratat e saj publike apo paraqitjen televizive. Ish missi shqiptar, Kleoniki Delijorgji ka qenë së fundmi e ftuar n ‘Ftesë në 5’, ku ndër të tjera ka vendosur që të habisë moderatoren Bieta Sulo me sjelljen e saj në studio.

“Do ta bëjmë një kështu bashkë. Një ulërimë e një kështu. Është shumë e fuqishme kur e bën këtë kështu”, tha ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Nga ana tjetër Bieta ka refuzuar ftesën për britma në emision dhe Kleoniki ka vijuar e vetme.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.