(VIDEO+18) SKANDAL/ I riu zbërthen pantallonat në mes të rrugës, prifti afrohet dhe …

295
Foto Ilustruese

Një dokument vizual, i cili ngrin çdo mendje logjike dhe zbulon në mënyrën më të tmerrshme se sa i pamëshirshëm mund të jetë një pervers, por ky rast shkon edhe më larg për sa kohë është kryer në mes të ditës dhe në mes të rrugës.

Një prift ngacmon një djalë të ri, në mesditë në një rrugë në Plaka! Nga karakteristikat e përgjithshme djali duket të jetë i huaj, ka shumë të ngjarë me origjinë arabe, shkruajnë mediat greke.

Nga video shihet se i riu fillimisht kontrollon zonën përreth nëse ka apo jo njerëz të tjerë dhe më pas kthehet me dëshirë për të pranuar veprimin e turpshëm.

Në këtë pikë, megjithatë, ekziston një kamera sigurie e cila ka regjistruar rastin e abuzimit të priftit me të riun deri në momentin kur zhurma e një kalimtari e bën atë të largohet.

Disa momente më pas në video shihet kalimtarin që kalon përpara kamerës dhe pak më vonë të riun që ndjek priftin.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.