Viola përlot ndjekësit me kujtimin e babait, bëjnë familjarisht dhuratën e veçantë

110

Ditën e sotme, babai i Violës do të festonte datëlindjen, por fatkeqësisht ai u nda nga jeta pak kohë më parë si pasojë e Covid-19. Moderatorja, së bashku me motrën Petrulën dhe mamanë e tyre, kanë vendosur të mbjellin një pemë në kujtim të të atit, si një dhuratë datëlindjeje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by V (@violaspiro)

Viola ka postuar gjithashtu një video të vjetër familjare në Instagram, të shoqëruar me shkrimin prekës: “Më dhemb shumë që nuk je më ketu me ne por ne do buzëqeshim me të gjitha kujtimet dhe kohërat e bukura qe kemi kaluar …Do e festojmë ditën tënde të lindjes gjithmonë , ashtu sic kemi bërë bashke babuci im. Derisa të takohemi përsëri … Te dua shumë…!”

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.
Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.