Wanda Nara “çmend” rrjetin me fotot provokuese

112

Wanda Nara vazhdon të mahnisë fansat me postimet e saj. Së fundmi, bashkëshortja e Mauro Icardit ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku duket tejet e “nxehtë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Nuk mund të mungojë një përshkrim për foton. Nara shkruan: “Më besoni mua dhe do ju bëj të harroni të shkuarën”.Bukuroshja e njohur ndodhur në Milano, për të shijuar disa ditë larg Parisit të zhurmshëm.